Darbo laikas

PC "BIG2" darbo laikas:
I-VII 8.00 — 22.00

Parduotuvės:
I-VI 10.00 — 20.00
VII 10.00 — 19.00

Picerija:
I-VII 10.00 — 24.00

Kavinė ir restoranai:
I-V   10.00 —  21.00
V-VI 10.00 — 22.00
VII    10.00 — 21.00


I-VII 8.00 — 22.00


Informacija

Daugelyje parduotuvių vasaros nuolaidos!

 


 

Skaityti plačiau >> prisijunk facebooke

Introstyle

Apie įmonę :

Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Mano svajonių paltukas. Elegantiškas, gražus, kuriame persipynė stilius ir kokybė. Drąsiu žingsniu žengiau podiumu, nors man buvo tik penkeri. Jaučiausi pati gražiausia ir turinti tobuliausią paltuką pasaulyje, kurio autorė buvo mano mama. Kartu su sese nuolat stebėjome mamos darbą ir uoliai stengėmės prilygti jai – drąsa, darbštumu ir talentu. Su laiku svajonės virto vizijomis –kaip sukurti tobulą suknelę veikliai ir skubančiai moteriai. Tapome užvaldytos šios minties, o giliai viduje jautėme, kad galime tai įgyvendinti.

Pradėjome nagrinėti įvairius drabužių stilius, domėtis, ką mėgsta moterys. Visi drabužiai turėjo bendrą giją – jie buvo gražūs, kokybiški ir jaukūs. Idėjos, besisukančios mūsų galvose, vieną dieną virto eskizais. Eskizai virto brėžiniais, brėžiniai virto atkirptomis audinio detalėmis, audinys virto prototipais, o prototipai – naujais gaminiais. Norėjome moteriai pasiūlyti drabužį, kuris jos nevaržytų, leistų jaustis ne tik patogiai, bet ir patraukliai.

Su seserimi tapome neįveikiama komanda ir tai mus dar labiau suartino. Negaliu pasakyti, kad viskas buvo lengva ir paprasta, tačiau mums pavyko. Džiaugiamės, kad ir šiandien sugebame nustebinti ir patenkinti moterų lūkesčius.

Vizija – tapti išskirtiniu ir populiariausiu bei madingiausiu moteriškų drabužių ženklu Lietuvoje.

Misija – kurti išskirtinius drabužius moterims, kurios vertina patogumą ir jaukią eleganciją. Jau ne vienerius metus „Introstyle“ sako: „Būkite tikra tuo, ką dėvite“.

Kokybė – mūsų klientėms – tik aukščiausia kokybė. „Introstyle“ drabužiai dažniausiai siuvami naudojant natūralius audinius: liną, medvilnę, vilną, viskozę ir pan.

Originalumas ir kūrybiškumas – patyrusių dizainerių komanda ir kolekcijų savitumas.

Nuolatinis tobulėjimas – dalyvavimas projektuose, mokymasis, inovacijų diegimas.

Lankstumas – „Introstyle“ skirta kiekvienai moteriai, todėl siekiant patenkinti daugumos moterų lūkesčius, gaminių dydžių skalė yra nuo 36 iki 48, kartais ir 50 dydžio. O savo partneriams įmonė gali sukomplektuoti gaminius ar vykdyti mažus užsakymus.