Darbo laikas

PC "BIG2" darbo laikas:
I-VII 8.00 — 22.00

Parduotuvės:
I-VI 10.00 — 20.00
VII 10.00 — 19.00

Picerija:
I-VII 10.00 — 24.00

Kavinė ir restoranai:
I-V   10.00 —  21.00
V-VI 10.00 — 22.00
VII    10.00 — 21.00


I-VII 8.00 — 22.00


Informacija

Daugelyje parduotuvių vasaros nuolaidos!

 


 

Skaityti plačiau >> prisijunk facebooke

Aistra

 

Aistra - didžiausias Lietuvoje erotinių prekių parduotuvių tinklas, pateikiantis karščiausias bei novatoriškiausias priemones intymaus gyvenimo paįvairinimui bei seksualinės sveikatos gerinimui.

Parduotuvių Aistra sekso prekių pasirinkimas patenkins pačias drąsiausias Jūsų fantazijas, o prieinamos kainos suteiks galimybę dažniau palepinti save ir savo partnerį (-ę) naujais pojūčiais. Nuolat pildome prekių asortimentą naujausiomis žymiausių pasaulio gamintojų kolekcijomis.

Aistra parduotuvių asortimente rasite ne tik tradicines sekso prekes, bet ir seksualinės sveikatos prekes, kurios padės išspręsti tiek vyrus, tiek moteris kankinančias ir  intymias akimirkas gadinančias problemas - menką ar per didelį seksualinį susijaudinimą, priešlaikinę ejakuliaciją, potencijos ar lytinio potraukio sutrikimus. Taip pat padėsime pasiruošti meilės nakčiai ir nustebinti savo antrąją pusę seksualiu bei kokybišku apatiniu trikotažu ir intymiais aksesuarais.

Atraskite http://www.aistra.eu/seksuali-apranga

Savo klientams garantuojame patikimiausias konsultacijas, konfidencialumą ir lanksčią nuolaidų sistemą.

Aistra parduotuvės įsikūrusios 5 didžiausiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje.

Lietuvoje esame lyderiai. Kodėl rinktis mus:

-išskirtinis žinomų interjero dizainerių sukurtas jaukus ir novatoriškas parduotuvių dizainas;

-erotinių prekių gausa ir įvairovė nustebins. Atrasite vibratorius, standartinius prezervatyvus, stimuliuojančius prezervatyvus, netradicinių dydžių prezervatyvus, analines grandinėles, analinius kaiščius, prostatos masažuoklius, klizmas,  vibratorius, prisegamus penius, penio imitatorius, vaginos imitatorius, pripučiamas lėles, dildo, vaginalinius kamuoliukus, penio antgalius, penio žiedus, penio pompas, vaginos pompas,  masažinius aliejus, masažines žvakes, feromoninius kvepalus, apatinio trikotažo komplektus, spenelių aksesuarus, bdsm,  botagus, antrankius, vaginalinius lubrikantus, oralinius lubrikantus  ir analinių lubrikantų, afrodiziakus ir erotinius suvenyrus;

-prekių ir paslaugų patikima kokybė bei geriausia kaina;

-lanksti nuolaidų ir akcijų sistema;

-pardavėjų — konsultančių paslaugumas bei nepriekaištingas aptarnavimas;

-klientų privatumo ir anonimiškumo politika